Juridisks paziņojums

Lapa Pēdējās izmaiņas 24.07.2017

Jei nenurodyta kitaip, Europos aplinkos agentūros (EAA) svetainės informaciją, kuri yra jos nuosavybė ar kuri disponuoja jos naudojimo teise, pakartotinai naudoti komercinėms ar nekomercinėms reikmėms leidžiama nemokamai, nurodžius šaltinį ir atgaminus visą informacijos tekstą. Pakartotiniam tam tikrų duomenų naudojimui gali būti taikomos įvairios sąlygos ir tokiu atveju informacija pažymima autorių teisių ženklu ar prie jos nurodomos konkrečios tos informacijos naudojimo sąlygos.

EAA informacijos pakartotinio naudojimo politika grindžiama Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2003/98/EB dėl viešojo sektoriaus informacijos pakartotinio naudojimo Europos Sąjungoje ir 2011 m. gruodžio 12 d. Komisijos sprendimu dėl pakartotinio Komisijos dokumentų naudojimo.

EAA neprisiima jokios atsakomybės ar įsipareigojimų už jos svetainėje pateiktos informacijos pakartotinį naudojimą.

Agentūros logotipas užregistruotas Pasaulinėje intelektinės nuosavybės organizacijoje (PINO) ir yra EAA nuosavybė. Jį galima naudoti žurnalistiniais tikslais, o visiems kitiems naudojimo tikslams reikia gauti išankstinį agentūros sutikimą. Logotipą draudžiama apkarpyti ar kitaip modifikuoti, išskyrus kaip nurodyta EAA organizacijos tapatybės vadove. Parsisiunčiamus įvairaus formato logotipus įvairiomis kalbomis rasite šiame puslapyje.

Visais klausimais dėl pakartotinio EAA svetainėje pateiktos informacijos naudojimo kreiptis adresu copyrights@eea.europa.eu ar į Ove Caspersen, EEA, Kongens Nytorv 6, DK-1050 Copenhagen K, Tel. +45 33 36 71 00, Faks. +45 33 36 71 99.

Geographic coverage

Abonementi
Reģistrēties, lai saņemtu mūsu pārskatus (drukātā un/vai elektroniskā formātā) un ceturkšņa e-ziņojumus
Seko mums
 
 
 
 
 
Eiropas Vides aģentūra (EVA)
Kongens Nytorv 6
1050 Kopenhāgena K
Dānija
Tālrunis: +45 3336 7100