next
previous
items

OFERTA PRACY 7-2002

Europejska Agencja Środowiska (EEA) organizuje procedurę naboru w celu sporządzenia listy rezerwowej kandydatów na stanowisko:

Nr ref. EEA/B/2002/6 - Pracownicy projektu (Project Officer) - zatrudnieni tymczasowo (B5/B4)

Opis stanowiska:

Pracownicy projektu będą zapewniać obsługę sekretariatu i/lub wsparcie techniczne kierownictwa EEA oraz Komitetu Naukowego EEA, opracowywać program pracy oraz wykonywać prace dotyczące ochrony środowiska lub określonych sektorów.

Zakres obowiązków:

Zadania wykonywane przez pracowników projektu obejmować będą kombinacje poniższych prac:

  • prowadzenie sekretariatu zarządu EEA, biura i zespołu kierującego;
  • prowadzenie sekretariatu Komitetu Naukowego EEA;
  • pomaganie przy opracowaniu programu pracy EEA;
  • pomaganie kierownikom projektów przy opracowywaniu i wdrażaniu projektów (np. redakcja tekstów, przetwarzanie danych statystycznych, prowadzenie i zapewnianie dostępu do baz danych, tworzenie sieci współpracy);
  • przygotowywanie i pomoc przy organizowaniu i prowadzeniu spotkań oraz konferencji;
  • koordynowanie i opracowywanie materiałów do raportów i prezentacji;
  • funkcjonowanie w ramach sieci EEA Intranet, Extranet oraz prowadzenie stron internetowych (redakcja dokumentów, prowadzenie stron z hasłem dostępu);
  • prowadzenie krótkich prezentacji.

Kwalifikacje i doświadczenie:

  • wykształcenie pełne średnie lub stosowne doświadczenie;
  • minimum 3-letnie doświadczenie dotyczące jednego z pierwszych czterech zadań wymienionych powyżej;
  • wiedza na temat instytucji i procesów zachodzących w UE;
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań, seminariów i konferencji;
  • wiedza i praktyczne wykorzystanie technik informatycznych przy wykonywaniu zadań;
  • zdolność do podejmowania inicjatywy oraz zarządzania własnym czasem i zasobami;
  • służenie pomocą innym, taktowność i zdolność do pracy w zespołach wielokulturowych.

Warunki:

Kandydaci składający podania muszą spełniać poniższe ogólne wymagania w dniu, w którym przypada termin składania podań:

  • posiadać narodowość jednego z państw członkowskich EEA (Państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz Islandia, Lichtenstein, Norwegia, Bułgaria, Czechy, Estonia, Węgry, Łotwa, Litwa, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Cypr, Malta i Turcja). Nabór osób pochodzących z nowych państw członkowskich jest uzależniony od uprzedniej ratyfikacji umowy członkowskiej EEA przez te państwa;
  • spełniać wymagania związane z wykształceniem jak opisano w części "Kwalifikacje i doświadczenie";
  • posiadać pełne prawa obywatelskie;
  • posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej;
  • posiadać cechy charakteru wymagane przy wykonywaniu określonych obowiązków;
  • posiadać gruntowną znajomość jednego z języków państw członkowskich EEA oraz satysfakcjonująca znajomość drugiego z języków. Pożądana dobra znajomość angielskiego.

Procedura składania podań:

Kandydaci proszeni są o wypełnienie odpowiedniego formularza EEA (obowiązkowo), który można uzyskać w następujący sposób:

1. Przez internet: formularz podania EEA oraz informacje o ofertach pracy można wydrukować ze stron internetowych EEA: DOWNLOAD

2. Kontaktując się z: Birgitta Døssing (e-mail: birgitta.dossing@eea.eu.int, fax: +45 33 36 72 71, tel.: +45 33 36 72 22).

Wypełniony formularz podania, stosownie podpisany oraz zawierający numer referencyjny stanowiska EEA/B/2002/6, umieszczony zarówno na formularzu jak i kopercie, należy przesłać, wraz z wymaganymi dokumentami, na poniższy adres:

European Environment Agency
Personnel Department
Kongens Nytorv, 6
DK-1050 Copenhagen K
Denmark

Rozpatrzone zostaną jedynie podania, które:

  • zostały wysłane nie później niż termin składania podań (decyduje data stempla pocztowego);
  • zostały czytelnie wypełnione, podpisane i opatrzone datą;
  • posiadają załączone kopie stosownych dyplomów;
  • posiadają załączone kopie dokumentów potwierdzających narodowość (np. paszport);
  • posiadają numer referencyjny podany na formularzu oraz na kopercie.

Termin składania podań upływa:

16-12-2002

Agencja jest pracodawcą równych szans.

Miejscem pracy będzie Kopenhaga.

img_download.jpg

Download application form

The application form is available in the following languages:

bg.gif Bulgarian [249 Kb PDF] it.gif Italian [133 Kb PDF]
cs.gif Czech [246 Kb PDF] lt.gif Lithuanian [241 Kb PDF]
da.gif Danish [133 Kb PDF] lv.gif Latvian [244 Kb PDF]
de.gif German [42 Kb PDF] nl.gif Dutch [134 Kb PDF]
el.gif Greek [240 Kb PDF] no.gif Norwegian [134 Kb PDF]
en.gif English [130 Kb PDF] pl.gif Polish [248 Kb PDF]
es.gif Spanish [134 Kb PDF] pt.gif Portuguese [133 Kb PDF]
et.gif Estonian [134 Kb PDF] ro.gif Romanian [241 Kb PDF]
fi.gif Finnish [132 Kb PDF] sk.gif Slovak [245 Kb PDF]
fr.gif French [134 Kb PDF] sl.gif Slovenian [128 Kb PDF]
hu.gif Hungarian [238 Kb PDF] sv.gif Swedish [134 Kb PDF]
is.gif Icelandic [134 Kb PDF] tr.gif Turkish [267 Kb PDF]

Image: HELP! [small]

Troubles in downloading the PDF-files?

If you're having troubles in downloading the PDF-files, please visit our trouble shooting page.

Document Actions