next
previous
items

HIRDETÉS BE NEM TÖLTÖTT ÁLLÁSRA 7-2002

Az Európai Környezetvédelmi Ügynökség (EEA) kiválasztási eljárást szervez tartalék lista összeállitására a kovetkező állásra:

Ref. no. (Érdeklődés száma) EEA/B/2002/6 – Projekt munkatárs – Ideiglenes ügynökök (B5/B4)

Munkakör:

A Tervépitő munkatársak kötelesek ellátni a titkárságot és/vagy az EEA vezetőségét, az EEA tudományos bizottságát, valamint a munka program fejlődését, a környezetvédelmi/területi munkának a műszaki biztositását létesiteni.

Feladatok:

A Projekt munkatársak által végzendő feladatok magában foglalnak majd a lejebb felsorolt kombinációkat:

  • EEA vezetőségének a Titkársága, iroda és vezetőségi csoport;
  • EEA tudományos bizottságának a Titkársága;
  • Az EEA munkaprogramja előkészétésének a megsegitése;
  • A projekt vezetők a tervek fejlesztésében és megvalósitásában való megsegitése (pl. szerkesztés, statisztikai adatok feldolgozása, adat-bázis fenntartása, adap-bázisokba való szabad bejárási biztositása, hálózat kiépitése);
  • Találkozók és kongresszusok szervezése- és megvalósitásának az előkészitése és közreműködése;
  • Riportok- és bemutatókra való anyag egyeztetése és előkészitése;
  • EEA féle Intranettel, Extranettel és honlapjával való munka (okmányok irányitása, a jelszavak által védett honlapokon való tagok fenntatása);
  • Rövid bemutatók vezetése.

Képzettség és tapasztalat:

  • Korszerű közép iskolai végzettség vagy ennek megfelelő tapasztalat;
  • Minimum 3-éves tapasztalat, ami megfelelő az egyikének a feljebb felsorolt listán lévő négy feladat közül;
  • EU féle intézmények és módszerek ismerete;
  • Találkozók, szemináriumok és konferenciák vezetésében való tapasztalat;
  • Ismerje jól és tudja alkalmazni az információs technológiákat a feladatok elvégzésénél;
  • Legyen kezdeményes és tudjon szervezni a saját idejét, valamint felhasználni az adottságait;
  • Szolgálatra való összpontosulás, tapintatosság és vegyes kulturájú csoportos munkához való alkalmasság.

Szükséges tulajdonságok:

A pályazóknak a jeletkezési lap benyújtására való határidő napjához meg kell felelniuk a következő általános követelményeknek:

  • Legyen olyan nemzetiségű, amely az EEA tag-országaihoz tartozik (Európai Unió tag-országai valamint Iszlandia, Liechtenstein, Norvégia, Bulgária, Cseh Köztársaság, Esztónia, Magyarország, Látvia, Litvánia, Legyelország, Románia, Szlovák Köztársaság, Szlovénia, Ciprus, Málta és Törökország). Ilyen származású nemzetiségűek összeszedése, amelyek az új tag-országokból valók az EEA tagsági egyezménye elsőbbségi erősitésének a témája lesz.;
  • Megfeleljen a képzettségi követelményeknek, amelyek "Képzettség és tapasztalat" cim alatt vannak felsorolva;
  • Rendelkezzen teljes polgári jogokkal;
  • Törvény szabta katonai szolgálattal kapcsolatos minden kötelessége legyen teljesitve;
  • Rendelkezzen a fejebb felsorolt kötelességeknek megfelelő jellem tulajdonságokkal;
  • Rendelkezzen perfekt nyelvismerettel valamelyik EEA tag-ország nyelvéről és ezekben az orazágokban felhaznált második nyelv elegendő nyelvismeretével is.

Jelentkezési eljárás:

A pályázóknaka jelentkezésükhöz használniuk kell az EEA megfelelő jelentkezési lapját (kötelező), amelyet meg lehet szerezni a következő utakon:

  • 1. Interneten keresztül: Az EEA jelentkezési lapját, valamint ez az álláshirdetést kinyomtathatóak az EEA következő honlapjáról: DOWNLOAD
  • 2. Ms Birgitta Døssing nevű hölggyel való kapcsolatfelvétel által (e-mail: birgitta.dossing@eea.eu.int,
    fax: +45 33 36 72 71, phone: +45 33 36 72 22).

A kitöltött EEA féle jelentkezési lapot a kellő módon aláirva és a postázott érdeklődés számának (Ref.no.) világos kiirása egyformán a jelentkezési lapra és a boritékra is, együtt a szükséges dokumentumokkal, vissza kell küldeni a következő cimre:

European Environment Agency
Personnel Department
Kongens Nytorv, 6
DK-1050 Copenhagen K
Denmark

A jelentkezési lap csak akkor lesz megtekintve, ha:

  • El van küldve nem később mint a kitüntetett határidő (a postabélyegen szereplő datum mérvadó);
  • Ki van töltve olvashatóan, alá van irva és keltezve van;
  • Mellékelve vannak a megfeleő oklevelek másolatai;
  • Mellekelve van nemzetiséget bizonyitó dokumentum másolata (pl. útlevél);
  • Az érdeklődés száma (Ref. no.) ki van tüntetve a jeletkezési lapra és a boritékra is.

Jeletkezési határidő:

16-12-2002

Az Ügynökség egyenlő lehetőségeket biztositó munkáltató.

A munkahely Kopenhágában lesz.

Permalinks

Document Actions