next
previous
items

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA 7-2002

Evropská agentura životního prostředí vypisuje výběrové řízení na obsazení následující pozice:

Referenční číslo: EEA/B/2002/6 – Projektový pracovník – Pracovník na dobu určitou (B5/B4)

Charakteristika pracovní pozice:

Úkolem projektového pracovníka bude administrativní činnost a/nebo technická podpora v rámci managementu a vědeckého výboru EEA, spolupráce při rozvoji pracovního programu a práce v oblasti ochrany životního prostředí či jednotlivých sektorů.

Náplň práce:

Pracovní činnost projektového pracovníka bude zahrnovat následující:

  • Práce v sekretariátu řídící rady EEA, kancelářském a manažerském týmu;
  • Práce v sekretariátu vědeckého výboru EEA;
  • Spolupráce při přípravě pracovního programu EEA;
  • Spolupráce s projektovými manažery při vývoji a realizaci projektů, spočívající například ve zpracovávání a správě statistických dat, poskytování přístupu k databázím a budování a správě sítě;
  • Příprava a pomoc při přípravě schůzí a konferencí;
  • Koordinace a příprava podkladů pro zprávy a prezentace;
  • Práce s Intranetem EEA, Extranetem a webovými stránkami (správa dokumentů a zaheslovaných stránek);
  • Vedení stručných prezentací.

Požadavky na kvalifikaci a praxi uchazečů:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou či VŠ vzdělání nebo schopnosti tomu odpovídající;
  • Minimálně tři roky praxe v profesní oblasti se vztahem k jednomu z prvních čtyř výše uvedených bodů pracovní náplně;
  • Přehled o institucích a činnosti EU;
  • Zkušenosti s organizováním schůzí, seminářů a konferencí;
  • Dobrá uživatelská znalost práce na počítači;
  • Organizační schopnosti, aktivita a samostatnost při práci;
  • Zodpovědnost, ohleduplnost a schopnost pracovat v multikulturním týmu.

Základní předpoklady:

Kandidáti na uvedené pracovní místo musí k termínu podání přihlášek splňovat tyto všeobecné podmínky:

  • Státní občanství jedné ze členských zemí EEA (členské státy Evropské unie a dále Island, Lichtenštejnsko, Norsko, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Slovenská republika, Slovinsko, Kypr, Malta a Turecko). Přijímání pracovníků se státním občanstvím jedné z nových členských zemí je podmíněno ratifikací dohody o členství v EEA;
  • Požadavky na vzdělání, jak bylo uvedeno výše v části "Požadavky na kvalifikaci a praxi uchazečů";
  • Plná občanská práva;
  • Splnění základní vojenské služby;
  • Osobnostní kvality;
  • Výborná znalost jednoho z jazyků členských zemí EEA a uspokojivá znalost dalšího z nich. Dobrá znalost angličtiny je výhodou.

Jak se přihlásit do výběrového řízení:

Kandidáti na výše uvedené pracovní místo musí vyplnit přihlašovací formulář, který lze získat:

  • 1. Prostřednictvím internetu: Přihlašovací formulář EEA a text oznámení o volných pracovních místech je možno stáhnout a vytisknout z webové stránky EEA na adrese: DOWNLOAD
  • 2. Kontaktováním paní Birgitty Døssingové (e-mail: birgitta.dossing@eea.eu.int,
    fax: +45 33 36 72 71, tel: +45 33 36 72 22).

Řádně vyplněný přihlašovací formulář EEA s podpisem a referenčním číslem pozice zřetelně uvedeným na formuláři i na obálce zašlete prosím spolu s požadovanými osobními podklady na následující adresu:

European Environment Agency
Personnel Department
Kongens Nytorv, 6
DK-1050 Copenhagen K
Denmark

Přihlašovací formulář je platný pouze v případě:

  • nebyl-li poslán po termínu podání přihlášek (rozhodující je razítko pošty);
  • je-li vyplněn čitelně a nechybí-li na něm datum a podpis;
  • nachází-li se v příloze kopie vysvědčení dokládající dosažené vzdělání ;
  • nachází-li se v příloze kopie dokumentu dokládajícího státní příslušnost (např. pasu);
  • nechybí-li na formuláři a na obálce referenční číslo pozice.

Termín podání přihlášek:

16-12-2002

Agentura je poskytovatelem rovných pracovních příležitostí.

Místem výkonu zaměstnání je Kodaň.

Permalinks

Document Actions